پورتال تفریحی فوتوکاپ | اس ام اس جدید | کلیپ موبایل | دانلود | دوستانه |پزشکی | اخبار روز | عکس های جدید | نرم افزار- بدون فیلــتر شــ*کن وارد فیـ*ـس بوک شوید

تاریخ: عدم نمايش ساعت: عدم نمايش بازدید: 2286 نویسنده: مهدی

اینترنت رایگان

روشی برای وارد شدن به فیــ_ــس بوک بدون نیاز به فـ_ـلـ_ـتر شکن این راه توسط خود فیــ_ــس بوک ایجاد شده است و فقط کافیــ_ــست از ان بهره ببرید. برای اینکار لازم است یکبار اکانت فیــ_ــس بوکتان را برای اینکار تنظیم کنید و یکبار در سیستمی که از ان به فیــ_ــس بوک مراجعه میکنید با یک ابزار عبور ساده ( مثل نرم افزار اولترا و یا یک وی پـ_ـی ان رایگان معمولی و .. ) در فیــ_ــس بوک لاگین کنید.
‎پس از لاگین شدن خواهید توانست در ان سیستم بدون فـ_ـلـ_ـترینگ و با سرعت عالی وارد فیــ_ــس بوک شوید . برای اینکار ابتدا...


برای اینکار ابتدا توسط یکی از روشهای عبور به اینترنت ازاد دست پیدا کنید . ( مثلا میتوانید از نرم افزار اولترا و … استفاده کنید) سپس وارد سایت فیــ_ــس بوک شوید و در اکانت خود لاگین کنید.

‎حالا باید قابلیت ssl خود را در صفحه ی فیــ_ــس بوکتان فعال کنید. برای اینکار در قسمت تنظیمات حساب کاربری ( account setiing ) به قسمت امنیت حساب کاربری (account security) رفته در آنجا گزینه مرور ایمن https (secure browsing را تیک کنید و دکمه ذخیره (save) را بزنید . حالا قابلیت https دائمی برای شما فعال است و شما میتوانید باخیال راحت و بدون فـ_ـلـ_ـتر در فیــ_ــس بوک بگردید بدون اینکه شخص سومی بتواند این اطلاعات را چک کند .

httpS://facebook.com

‎دقت کنید که یک s به انتهای http اضافه شده است .

نکته : تا زمانی که در ان کامپیوتر از اکانت فیــ_ــس بوک خارج نشوید میتوانید با ان ادرس بالا بدون فـ_ـلـ_ـتر وارد فیــ_ــس بوک شوید اما اگر خارج شدید باید دوباره توسط یک ابزار و یا روش عبور در فیــ_ــس بوک لوگین کنید . منظور از خروج از اکانت بستن صفحه فیــ_ــس بوک در مرورگر نیست چون میتوانید هر چقدر خواستید مرورگر را ببنید و دوباره وارد شوید بلکه منظور خروج از اکانت است .


SSL چیست؟


‎پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد. زمانیکه سرویس دهنده مجهز به گواهینامه SSL باشد این اطلاعات از روی پورت استاندارد ۸۰ و پروتکل Http به پورت استاندارد ۴۴۳ و پروتکل Https منتقل می شود. این پروتکل باعث می شود که اطلاعاتی که ما بین کاربر و سرویس دهنده در حال رد و بدل شدن است رمزگذاری شود و حتی در صورت دستبرد در میان راه قابل خواندن نیست.


بر چسب: , , , , , , , ,
بدون-فیلــتر-شــ*کن-وارد-فیـ*ـس-بوک-شوید بدون-فیلــتر-شــ*کن-وارد-فیـ*ـس-بوک-شوید بدون-فیلــتر-شــ*کن-وارد-فیـ*ـس-بوک-شوید بدون-فیلــتر-شــ*کن-وارد-فیـ*ـس-بوک-شوید بدون-فیلــتر-شــ*کن-وارد-فیـ*ـس-بوک-شوید امتیاز : 2517 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |
موضوعات
نظرسنجی
در یک پورتال تفریحی چه چیز می خواهید ببینید؟نتايج|| آرشیو نظرسنجی